Безкоштовна доставка
Експрес-доставка по Києву 3-8 годин
[44] Товарів

Anna & Sophia

Сортувати: За замовчуванням
  • За замовчуванням
  • Назва (А - Я)
  • Назва (Я - А)
  • Ціна (низька > висока)
  • Ціна (висока > низька)
Показати

Найчастіші питання
та відповіді

примножуємо вашу любов до себе та вашу красу!
Ми завжди поруч,
щоб примножувати вашу любов до себе та вашу красу!
006.
Наші клієнти нам довіряють
Любовь Луцак

Купила за відгуками та шалено вдячна цим дівчатам за них! Цей крем просто ван лав!

Мирослава

Я купила крем вже півроку тому і періодично повертаюсь до нього. Він не став моїм фаворитом через відчуття липкості, яке я дуже не люблю. Взагалі не можу, коли відчуваю засіб на шкірі. При цьому він легкий і вбирається швидко, не забиває пори, дає непогане зволоження, але відчуття засобу на шкірі не зникає довго.

Катерина Чумак

Дуже хороший крем. Жирненький, але в міру, не скочується, насичує шкіру, зволожує. Візуально зменшує мімічні морщинки. Підходить на будь-яку пору року, крім сильної жари.

Нина

По эффекту одни плюсы: отличное дополнительное увлажнение в уходе, совершенно не липкая комфортная текстура, не забивает поры. В жаркое время года использую под крем с SPF, без сыворотки. Но есть и минусы: для меня это неудобный дозатор и специфический запах, хотя отдушек в составе нет.

Victoria

Як тільки з’явився в наявності, я одразу купила. Давно користуюся і довіряю Medik8. Я б охарактеризувала засіб як універсальний зволожуючий крем на всі випадки життя і за дуже адекватну вартість (враховуючи, що це професійний бренд). Зволоження триває до наступного догляду, шкіра наповнена, покращується тургор – результати буквально за пару днів помітні.

Тетяна

Дуже люблю цей бренд, і ця сировотка коштує своїх грошей. Дуже класно зволожує прям суху шкіру обличчя

Евгения

Маска очень хорошо питает кожу, уменьшает воспалительные процессы. Очень понравилась! Обязательно буду брать.

Лариса Зварич

Средство однозначно достойно внимания и у него много плюсов: не сушит вообще, помогло мне справится с закупоркой пор, очищает качественно, уменьшилось количество сальных нитей на носу. Для меня минус: отсутствие пены и довольно большой расход.

Алла Куліш

На зиму беру саме батери – густі поживні засоби на основі олій, наношу на ледь вологу розпарену шкіру після душу і шкіра не сохне і виглядає більш гладенькою. Це відмінний варіант для тих, хто любить східні, індійські аромати і ритуали.

Вита

Поделюсь своим опытом: у меня довольно проблемная кожа головы и сухие волосы (особенно кончики). Даже дорогие натуральные шампуни часто вызывают зуд и обострение перхоти. Этот очищает классно, кожа головы не пересыхает, перхоть не усиливается, а волосы блестящие и мягкие. Я пробовала очень много разных средств для волос – Nashi остается лидером моего рейтинга.

[0] товарів у вашому кошику